درباره شرکت

شرکت دانش بنیان تالی ژن پارس با استعانت از خداوند متعال و به منظور تحقق اهداف سند چشم انداز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و نقشه جامع کشور در جهت توسعه علم و فناوری در سرزمین ایران عزیز در زمینه علوم نوین زیستی (بیوتکنوژی، میکروبیولوژی، بیولوژی مولکولی، بیوشیمی مهندسی ژنتیک و سایر رشته های وابسته به علوم زیستی و پزشکی) و با تکیه بر متخصصین و نخبگان دانشگاهی بنیان گذاری شده است. این مجموعه با کمک نیروهای توانمند و مسلط در دانش بیوتکنولوژی اقدام به تأمین، تولید و فرآوری محصولات زیستی، بیوتکنولوژی، میکروبیولوژی، بیوشیمی، علوم آزمایشگاهی و کلیه فرآورده های تشخیصی، آزمایشگاهی، صنایع غذایی، شیمیایی و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، مشاوره و مشارکت در زمینه راه اندازی و تجهیز صنایع و مراکز مرتبط و ارائه خدمات تخصصی و آزمایشگاهی، تصویربرداری میکروسکوپی، برگزاری کارگاه های تحقیقاتی تخصصی و کمک به کاربری کردن علوم وابسته زیستی و پزشکی می نماید. از جمله اهداف عالی این مجموعه تولید ثروت از دانش، همراه با تجاری سازی طرح ها و پروژه های تحقیقاتی با کمک پژوهشگران جوان و مستعد کشور می باشد تا در نتیجه آن گامی در جهت کارآفرینی و پیشرفت علمی، اقتصادی و خودکفایی هر چه بیشتر کشور عزیزمان برداشته شود. اعتماد به خود باوری و دانش نیروی انسانی جوان و مجرب به تالی ژن پارس فرصت داده تا با امید به بنا نهادن فردایی روشن تر و بهتر محصولات علوم زیستی را با بهترین کیفیت تولید نموده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. شرکت تالی ژن پارس در راهی قدم نهاده که هر روز واژگان تعالی بخش کیفیت و نوآوری را به طور مستمر بکار گیرد و افتخارش حرکت در راستای آخرین تکنولوژی های علمی و تحقیقاتی در تولید محصولات دانش بنیان در زمینه بیوتکنولوژی باشد تا تالی ژن پارس را به شرکتی ارزش آفرین برای جامعه ذینفعان تبدیل نماید.

ماموریت

شرکت تالی ژن پارس با تکیه بر ایمان، خود باوری، استقامت در راه رسیدن به هدف و با اعتماد به دانش و مهارت سرمایه های انسانی کارآمد و خلاق به ارائه خدمات تخصصی در حوزه پژوهش، آموزش، تولید و خلق محصولات جدید در حوزه بیوتکنولوژی با کیفیت بالا می پردازد.

چشم انداز

آرمان ما ایستادن بر بلندای کیفیت و تنوع تولیدات و همچنین خدمات تخصصی به جامعه ای است که در آن زندگی می کنیم. ما در تلاش هستیم تا بتوانیم به عنوان یک شرکت پیشگام و نوآور در حوزه فعالیت خود نقشی ارزنده در اعتلای ایران عزیز داشته باشیم.

هدف

هدف اصلی شرکت تالی ژن پارس تحقیق، تولید و توزیع کلیه تجهیزات و مواد بیوتکنولوژیک در حوزه های مختلف و ارائه خدمات تخصصی در این حوزه ها به محققین کشور می باشد.

آمار و نتایج ما

400+مشتریان راضی
90+محصولات
50kموجود در انبار

همکاران

همکاران و مشتریان ما

توکسین بایندر | خوراک دام | خوراک طیور |

توانایی های ما

چرا انتخاب ما ؟

هدف اصلی شرکت تالی ژن پارس تحقیق، تولید و توزیع کلیه تجهیزات و مواد بیوتکنولوژیک در حوزه های مختلف و ارائه خدمات تخصصی در این حوزه ها به محققین کشور می باشد.

92%

خدمات بسته بندی

90%

خدمات پس از فروش

98%

رضایت مشتریان